Crido Corporate Finance

Członkowie naszego zespołu mają długoletnie doświadczenie w realizacji prac doradczych i transakcyjnych poparte przeprowadzeniem z sukcesem kilkudziesięciu projektów doradczych i transakcji kapitałowych w różnych segmentach rynku.
 
Koncentrujemy się na usługach doradztwa finansowego i transakcyjnego dla polskich firm i międzynarodowych korporacji. 
 
Nasz zakres usług obejmuje przede wszystkim:
  • transakcje M&A,
  • organizację finansowania,
  • doradztwo finansowe.
Posiadamy wypracowane i ugruntowane relacje z największymi instytucjami finansowymi w Polsce (w tym z bankami, funduszami Private Equity, funduszami TFI, funduszami specjalistycznymi).
 
Znamy doskonale potrzeby i specyficzne wymagania polskiego prywatnego biznesu, stojącego dziś przed fundamentalnymi wyzwaniami związanymi z rosnącą konkurencją rynkową, koniecznością ekspansji rynkowej poza Polską oraz kwestią zapewnienia płynnej sukcesji.
 
Jesteśmy elastyczni i zdeterminowani, do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób aktywny, kreując indywidualne i „szyte” na miarę rozwiązania transakcyjne i biznesowe.
 
Fundamentalną kwestią dla nas jest najwyższa jakość świadczonych usług doradczych i transakcyjnych, wspartych osobistym zaangażowanie partnerów na kluczowych etapach prac oraz zadowolenie naszych klientów, co przekłada się na sukces transakcji, którymi zarządzamy.

Artur Marszałkiewicz

Partner Zarządzający
Crido Corporate Finance

Wyślij e-mail