Nieruchomości

W zespole Real Estate pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w doradzaniu największym podmiotom działającym na rynku nieruchomościowym i przy najbardziej wymagających transakcjach. Wykształcenie oraz praktyka pozwalają nam rozumieć cele i uwarunkowania podmiotów działających na rynku nieruchomości.

Łączymy wiedzę i doświadczenie w zakresie podatków, doradztwa przy finansowaniu inwestycji (przede wszystkim z alternatywnych źródeł tj. dotacje i pożyczki preferencyjne ze środków publicznych) oraz obsługi prawnej aktywnie wspierając naszych klientów w transakcjach kupna/sprzedaży nieruchomości, przygotowaniu inwestycji lub zarządzania aktywami. Proponujemy realne biznesowo reorganizacje wewnętrzne pozwalające poprawić efektywność danego projektu lub portfela inwestycji. Dążymy do tego, aby nasze rozwiązania były proste, skuteczne, a ich wdrażanie w jak najmniejszym stopniu angażowało czas klienta.

Współpraca z Taxand pozwala nam proponować kompleksowe i efektywne rozwiązania międzynarodowe dotyczące struktur własnościowych czy finansowych inwestycji z uwzględnieniem każdego etapu projektu (zakup, zarządzanie aktywami oraz sprzedaż i dystrybucja zysków).

Pracujemy dla największych podmiotów z branży. Łączna wartość transakcji i restrukturyzacji obsługiwanych przez nas w 2012r. przekroczyła 1,5 miliarda EUR.

Paweł Toński

Partner Zarządzający
Dział Doradztwa Podatkowego

Wyślij e-mail

Jakub Ziółek

Partner Zarządzający
Crido Legal

Wyślij e-mail

Andrzej Puncewicz

Partner Zarządzający
Dział Doradztwa Podatkowego

Wyślij e-mail