Śniadanie Crido i Hype: Jak odnieść sukces jako Innovation Manager

10 kwietnia 2018

Na przestrzeni ostatnich dwóch lat obserwujemy, iż coraz więcej polskich przedsiębiorstw tworzy względnie nowe stanowiska Innovation Managerów. Rola i zakres odpowiedzialności osób zatrudnianych na tym stanowisku nie zawsze są jasno sformułowane. Aby odpowiedzieć na rosnącą potrzebę zrozumienia istoty i korzyści wynikających z powoływania w przedsiębiorstwach Innovation Managerów, wspólnie z naszym partnerem, HYPE Innovation, światowym liderem oprogramowania i usług do zarządzania innowacjami, 10 kwietnia organizujemy śniadanie z cyklu Crido CappuccINNO „Jak odnieść sukces jako Innovation Manager”, podczas którego Magdalena Zawadzka -  partner w Dziale Doradztwa Biznesowego i  Zarządzania Innowacjami oraz Anne Knipp - VP Partner Ecosystem w Hype Innovation wyjaśnią:

od czego Innovation Manager powinien zacząć swoje działania w organizacji,
jak tworzyć i wdrażać w przedsiębiorstwach programy tzw. zrównoważonej innowacji,
jak ułatwić podróż od zaangażowania społeczności do udanej realizacji pomysłu,
jakie są kluczowe wskaźniki efektywności dla Innovation Managera.

                                             

Udział w spotkaniu daje unikatową możliwość pozyskania wiedzy, poznania najlepszych praktyk w dużych międzynarodowych firmach oraz poszerzenia sieci kontaktów w obszarze innowacji. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z firmy.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń przed ich potwierdzeniem, celem zapewnienia odpowiedniego audytorium konferencji, zgodnie z jej tematyką i przeznaczeniem.


Serdecznie zapraszamy!

Grzybowska Park

Crido Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 5A
00-132 Warszawa

 

Wyślij e-mail