Pomagamy w budowaniu kultury innowacji polskich przedsiębiorstw

7 marca 2018

Rozpoczęcie współpracy z HYPE Innovation.

CRIDO podpisało umowę o współpracy i połączyło swoje kompetencje z obszaru zarządzania innowacjami z HYPE Innovation – firmą, która dostarcza oprogramowanie do zarządzania innowacją dla przedsiębiorstw na całym świecie.

HYPE Innovation jest światowym liderem z ponad 16-letnim doświadczeniem w zakresie rozwiązań informatycznych do zarządzania i realizacji innowacyjnych pomysłów i projektów. Współpracuje z klientami na całym świecie, od Niemiec i Francji po Arabię Saudyjską i Australię. Do klientów HYPE Innovation należą m.in.  Daimler, Nokia, Siemens, Bosch, Fujitsu, Continental, Roche czy BASF.

W naszej pracy związanej m.in. z pozyskiwaniem finansowania na działalność innowacyjną dostrzegliśmy na rynku potrzebę wsparcia przedsiębiorstw w kreowaniu pomysłów na innowacje. HYPE Enterprise, platforma innowacyjna HYPE, jest narzędziem umożliwiającym generowanie, zbieranie i ocenę pomysłów od pracowników, a także w modelu open innovation – od podmiotów zewnętrznych. Takie narzędzie doskonale wpisuje się w potrzeby wielu przedsiębiorstw i stanowi doskonałe uzupełnienie całego procesu zarządzania innowacjami w firmach – mówi Magdalena Zawadzka, partner w dziale doradztwa biznesowego i zarządzania innowacjami w Crido Taxand.

Współpraca między HYPE oraz CRIDO umożliwi klientom w Polsce zastosowanie najlepszych światowych praktyk w zarządzaniu innowacjami. Dzięki wykorzystaniu narzędzia HYPE przedsiębiorstwa w sposób usystematyzowany i efektywny będą mogły skorzystać zarówno ze zbiorowej inteligencji swoich pracowników, jak i z pomysłów klientów oraz partnerów biznesowych. Ta potężna platforma stanowi podstawę wspólnego kreowania innowacji i przyczynia się do długoterminowego sukcesu firmy.

Mamy przyjemność rozpocząć wspólne działania z HYPE Innovation i cieszymy się z możliwości korzystania z bogatej sieci specjalistów zajmujących się kwestiami innowacji od strony praktycznej, co pozwoli nam rozwijać innowacyjne projekty przynoszące wymierne korzyści – komentuje Magdalena Zawadzka.Więcej informacji na temat HYPE Innovation znajduje się TUTAJ.

Grzybowska Park

Crido Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 5A
00-132 Warszawa

 

Wyślij e-mail