Artur Marszałkiewicz

Crido Corporate Finance

Artur Marszałkiewicz w swej ponad 20-letniej karierze zawodowej na polskim rynku kapitałowym koncentrował się na doradztwie finansowym i transakcyjnym dla wiodących polskich firm i międzynarodowych korporacji, jak również funduszy Private Equity. Aktywnie uczestniczył i zarządzał z sukcesem kilkudziesięcioma transakcjami M&A, IPO i finansowania dłużnego o wartości kilku miliardów złotych.
 
Na początku swojej kariery zawodowej związany był z wiodącymi domami maklerskimi, pracował m.in. w dziale bankowości inwestycyjnej Societe Generale. Był też partnerem w polskim butiku doradczym, gdzie m.in. odpowiadał za transakcje z udziałem dużych polskich przedsiębiorców. Jest jednym z założycieli Crido Corporate Finance, które świadczy komplementarne dla Crido Taxand (w zakresie podatków) i Crido Legal (w zakresie prawa) usługi w obszarze doradztwa finansowego i transakcyjnego, w  tym na rynku M&A.
 
Artur ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie, Wydział Finansów i Bankowości. W trakcie swej kariery był uczestnikiem oraz prelegentem wielu szkoleń i warsztatów z zakresu rynku kapitałowego i bankowości inwestycyjnej.

Artur Marszałkiewicz

Partner Zarządzający
Crido Corporate Finance

Wyślij e-mail