Agnieszka Wnuk, Partner

Dział Doradztwa Podatkowego

Agnieszka jest prawnikiem, doradcą podatkowym. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych, reorganizacji i transakcji oraz międzynarodowego prawa podatkowego.
Karierę doradcy podatkowego rozpoczęła w 2008 r. w firmie doradczej z tzw. „Wielkiej Czwórki”.  W 2012 r. dołączyła do zespołu podatkowego firmy Crido Taxand. Doradzała w krajowych i międzynarodowych restrukturyzacjach i transakcjach.
Jest absolwentką studiów prawniczych na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ. W ramach programu Erasmus studiowała na Universite des Sciences Sociales w Tuluzie,
m.in. międzynarodowe prawo podatkowe.  
Występowała na konferencjach podatkowych, m.in. IX, X i XI Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prowadziła szkolenia podatkowe we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej oraz dla uczestników programu ACCA. Współprowadziła webinaria oraz śniadania biznesowe organizowane przez Crido Taxand, a także występowała jako prelegent podczas dotychczasowych edycji Crido M&A Forum.

Autorka publikacji w prasie fachowej oraz komentarzy w mediach codziennych.

Agnieszka Wnuk

Partner
Dział Doradztwa Podatkowego

Wyślij e-mail