Wydarzenia rekrutacyjne

MASTERS OF TAXES

Już po raz trzeci Crido Taxand uczestniczy w cyklu warsztatów Masters of Taxes. Jest to cykl spotkań ze studentami o tematyce prawno-podatkowej organizowany przez SKN Doradztwa Podatkowego w SGH.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was 2 warsztaty, jeden z obszaru podatku VAT, podczas drugiego skupimy się na cenach transferowych – na pewno będzie ciekawie! Zapraszamy do udziału!

  • 6 marca 2017 – Karuzela VAT
  • 23 marca 2017 – Ceny Transferowe

Między 12 a 19 lutego zostanie udostępniony formularz zgłoszeniowy do tegorocznej edycji projektu. Zapraszamy na naszą Karuzelę!

  Bądź na bieżąco - obserwuj wydarzenie na:


TAXI

Projekt, w który angażujemy się ponownie. Studenckie Koło Naukowe Doradztwa Podatkowego na SGH działa bardzo prężnie i popieramy takie inicjatywy! Dołącz do nas!

 30 marca 2017 – Co z tym VAT?

Zapraszamy do zapisów - liczba miejsc jest ograniczona!

  Bądź na bieżąco - obserwuj wydarzenie na:


DROGOWSKAZY KARIERY

Projekt realizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów,w którym uczestniczy juz po raz drugi. W tej edycji mamy zaplanowanych aż 6 warsztatów z różnych obszarów, w różnych miastach! Zapraszamy do udziału! Zapowiada się bardzo ciekawie, zaprezentujemy Wam praktyczne rozwiązania, zobaczycie, jak swoją wiedzę przełożyć na realne business case’y.

 
29.03.2017 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Warsztat z zakresu pomocy publicznej/ źródeł pozyskiwania funduszy oraz specyfiki pisania wniosków o dofinansowanie.
3.04.2017

Uniwersytet                w Poznaniu, Wydział Nauk Ekonomicznych

Warsztat dotyczący tematyki podatkowej.
4.04.2017 Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Ekonomicznych Spotkanie z osobami pracującymi w zespole Modelowanie i Analiz Finansowych.
20.04.2017 Szkoła Główna Handlowa Modelowanie i Analizy – warsztat praktyczny  w Sali komputerowej.
21.04.2017 Uniwersytet Warszawski, Europeistyka Warsztat z zakresu pomocy publicznej/ źródeł pozyskiwania funduszy oraz specyfiki pisania wniosków o dofinansowanie.
25.04.2017 Uniwersytet Gdański, Wydział   Nauk Ekonomicznych Warsztat z zakresu pomocy publicznej/ źródeł pozyskiwania funduszy oraz specyfiki pisania wniosków o dofinansowanie.

Bądż na bieżąco - polub nas na Facebooku.

Grzybowska Park

Crido Taxand Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 5A
00-132 Warszawa

 

Wyślij e-mail