Archiwalne wydarzenia rekrutacyjne

DNI KARIERY AIESEC W TORUNIU

8 marca 2018 r.- Zapraszamy na Dni Kariery AIESEC - targi pracy, praktyk i staży dla studentów. Podczas targów opowiemy o możliwościach odbycia praktyk oraz przedstawimy aktualne oferty pracy. Omówimy również proces rekrutacji, wymagania
i warunki pracy w naszej organizacji.
Więcej informacji o Dniach Kariery na stronie: dnikariery.pl

Do zobaczenia przy naszym stanowisku!

Bądź na bieżąco - Crido Taxand - Kariera

MASTERS OF TAXES

15 marca 2018 – Ceny transferowe

Już po raz kolejny Crido Taxand uczestniczy w cyklu warsztatów Masters of Taxes. Jest to cykl spotkań ze studentami o tematyce prawno-podatkowej organizowany przez SKN Doradztwa Podatkowego w SGH.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was warsztat dot. Cen transferowych – podstawy teoretyczne i case study w zakresie analizy porównawczej – znając naszych ekspertów w tej dziedzinie na pewno będzie ciekawie! Zapraszamy do udziału!

Bądź na bieżąco - obserwuj wydarzenie na: Masters of Taxes

XII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PRAWA PODATKOWEGO

Crido wraz z Kołem Naukowym Prawa Podatkowego TBSP UJ zaprasza do udziału w XII Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego pod tytułem: "Kierunki reform w prawie podatkowym - dokąd zmierza ustawodawca?".

Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 marca 2018 roku w sali wystawowej Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (ul. Krupnicza 33).

Agnieszka Wnuk – Manager w Zespole TAX Crido Taxand podczas wydarzenia poruszy temat dot.: „Opodatkowania działalności cyfrowej – zmiany w kontekście międzynarodowym”. Zapraszamy!

Bądź na bieżąco - obserwuj wydarzenie na: Koło Naukowe Prawa Podatkowego

Grzybowska Park

Crido Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 5A
00-132 Warszawa

 

Wyślij e-mail