Archiwalne wydarzenia rekrutacyjne

WYDARZENIA KWIECIEŃ

4 sfery kariery – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

17 kwietnia 2018 r.

Zapraszamy uczestnictwa w wydarzeniu 4 sfery kariery, które odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w dn. 17 kwietnia br.

Podczas targów opowiemy o możliwościach odbycia praktyk oraz przedstawimy aktualne oferty pracy. Omówimy również proces rekrutacji, wymagania i warunki pracy w naszej organizacji.

Do zobaczenia na miejscu!

Bądź na bieżąco - Crido Taxand - Kariera

 

X Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego

18-19 kwietnia 2018 r.

Crido Legal Patronem GOLD

Tegoroczna edycja największej konferencji organizowanej przez studentów z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się w dniach 18 i 19 kwietnia w Warsaw Spire na Placu Europejskim 1. Nie może Was tam zabraknąć!

Bądź na bieżąco - Crido Taxand - Kariera oraz Koło Naukowe Prawa Bankowego.

 

Crido Open Day

19 kwietnia 2018 r.

W czwartek będziemy gościć studentów z Krakowa, Torunia, Warszawy oraz Lublina podczas Crido Open Day. Będzie się działo!!!

20 kwietnia 2018
Podsumowanie Masters of Taxes

Crido wraz z SKN Doradztwa Podatkowego SGH zaprasza do udziału w Konferencji Podatkowej pt.: „Nowe wyzwania w zakresie opodatkowania gospodarki cyfrowej”, która odbędzie się 20 kwietnia 2018 r. o godz. 17.20

Podczas panelu dyskusyjnego weźmie udział Senior Manager Agnieszka Wnuk.

Będziemy na Was czekać w Auli I, budynku C Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, aleja Niepodległości 128.

Do zobaczenia!

Bądź na bieżąco - obserwuj wydarzenie na: Crido Taxand - Kariera oraz Masters of Taxes

DNI KARIERY AIESEC W TORUNIU

8 marca 2018 r.- Zapraszamy na Dni Kariery AIESEC - targi pracy, praktyk i staży dla studentów. Podczas targów opowiemy o możliwościach odbycia praktyk oraz przedstawimy aktualne oferty pracy. Omówimy również proces rekrutacji, wymagania
i warunki pracy w naszej organizacji.
Więcej informacji o Dniach Kariery na stronie: dnikariery.pl

Do zobaczenia przy naszym stanowisku!

Bądź na bieżąco - Crido Taxand - Kariera

MASTERS OF TAXES

15 marca 2018 – Ceny transferowe

Już po raz kolejny Crido Taxand uczestniczy w cyklu warsztatów Masters of Taxes. Jest to cykl spotkań ze studentami o tematyce prawno-podatkowej organizowany przez SKN Doradztwa Podatkowego w SGH.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was warsztat dot. Cen transferowych – podstawy teoretyczne i case study w zakresie analizy porównawczej – znając naszych ekspertów w tej dziedzinie na pewno będzie ciekawie! Zapraszamy do udziału!

Bądź na bieżąco - obserwuj wydarzenie na: Masters of Taxes

XII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PRAWA PODATKOWEGO

Crido wraz z Kołem Naukowym Prawa Podatkowego TBSP UJ zaprasza do udziału w XII Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego pod tytułem: "Kierunki reform w prawie podatkowym - dokąd zmierza ustawodawca?".

Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 marca 2018 roku w sali wystawowej Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (ul. Krupnicza 33).

Agnieszka Wnuk – Manager w Zespole TAX Crido Taxand podczas wydarzenia poruszy temat dot.: „Opodatkowania działalności cyfrowej – zmiany w kontekście międzynarodowym”. Zapraszamy!

Bądź na bieżąco - obserwuj wydarzenie na: Koło Naukowe Prawa Podatkowego

Grzybowska Park

Crido Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 5A
00-132 Warszawa

 

Wyślij e-mail