Jedna marka, wiele linii biznesowych - nowe logo CRIDO

12 grudnia 2017 , Warszawa

Po 12 latach działalności na rynku usług konsultingowych CRIDO to 240 osób i 3 główne linie biznesowe: doradztwo podatkowe, prawne oraz doradztwo biznesowe i zarządzanie innowacjami. Jako członek międzynarodowej organizacji Taxand, doradcy CRIDO wspierają klientów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Dzięki doświadczeniu i kompetencjom zespołu, klienci CRIDO mogą bezpiecznie rozwijać biznes.

Nowe logo i identyfikacja wizualna CRIDO, które właśnie ujrzały światło dzienne, odzwierciedlają dążenie do budowania jednej marki, wspólnej dla wielu linii biznesowych. Zmiana logo to jednak nie tylko kwestia nowej estetyki, ale i formy oraz sposobu komunikowania.

CRIDO. Warto.

CRIDO - KIM JESTEŚMY?

Zapewniamy przedsiębiorcom wsparcie podatkowe, prawne, transakcyjne i biznesowe. Pomagamy rozwijać innowacyjną działalność, w tym pozyskując finansowanie ze środków publicznych i innych dostępnych źródeł.

Zaangażowanie i praca naszego zespołu zostały wielokrotnie docenione. Zajmujemy najwyższe pozycje w rankingach doradców podatkowych oraz firm wspierających działalność B+R i innowacje.

Jesteśmy doradcami, nie audytorami. Jesteśmy polską firmą konsultingową.  Dzięki przynależności do międzynarodowej organizacji Taxand wspieramy klientów w rozwoju ich biznesu również za granicą. 

CRIDO - JACY JESTEŚMY?

NIEZALEŻNI

Jesteśmy wolni od konfliktu interesów związanego z łączeniem usług doradczych i audytu finansowego. Działamy szybko, a nasi klienci mają pewność obiektywnego doradztwa z naszej strony.

Należymy do międzynarodowej organizacji Taxand. Współpracujemy z doradcami z ponad 40 krajów, ale jesteśmy niezależni od globalnej struktury. Samodzielnie decydujemy o wszelkich aspektach naszej działalności.

PRZEDSIĘBIORCZY

Jesteśmy przedsiębiorcami i pracujemy dla przedsiębiorców. Rozumiemy biznes, a naszą pasją jest ciągłe poszukiwanie nowych dróg jego rozwoju – dla siebie i klientów. Czynimy to z sukcesem od 2005 roku.

INNOWACYJNI

Nie tylko doradzamy, ale i rozwijamy autorskie rozwiązania IT, wspierające decyzje prawne, podatkowe i biznesowe firm. 

Sprawnie komunikujemy się z rynkiem wykorzystując nowoczesne platformy i technologie. Na bieżąco dzielimy się informacjami za pośrednictwem blogów i serwisów tematycznych.

CRIDO. Warto doradzać.

CRIDO. Warto zapytać.

 Zachęcamy do obejrzenia „naszej opowieści”:

Grzybowska Park

Crido Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 5A
00-132 Warszawa

 

Wyślij e-mail