Eurobuild Awards: Crido Taxand najlepszym doradcą dla branży nieruchomości

6 grudnia 2017 , Warszawa

Już po raz ósmy przyznano nagrody Eurobuild Awards. Profesjonaliści z branży wybrali firmy i obiekty, które w ostatnim roku wywarły największy wpływ na polski rynek nieruchomości. W kategorii Firma Roku z Sektora Doradztwa Podatkowego i Finansowego zwyciężyło Crido Taxand. Z kolei Crido Legal znalazło się wśród trzech najlepszych firm w kategorii Kancelaria Prawna Roku w Polsce.

Cały zespół Real Estate w Crido cieszy się  z tych wyróżnień. Potwierdzają one, że tworzymy zespół skutecznie zrealizujący projekty i obdarzony zaufaniem klientów, z którymi mamy wieloletnie relacje. W codziennej pracy kierujemy się prostą zasadą: staramy się robić dobrze to na czym się znamy, co lubimy i z ludźmi, z którymi nawzajem się szanujemy. Znamy branżę i jej cele, znamy przepisy i ich pułapki, umiemy szybko liczyć. To dla branży cenne kompetencje - mówi Paweł Toński, partner zarządzający odpowiedzialny za zespół Real Estate  w Crido Taxand.

Zespół Real Estate w Crido Taxand liczy kilkudziesiąt osób doświadczonych w doradzaniu branży przy transakcjach, strukturach, modelach finansowych, cenach transferowych czy postępowaniach podatkowych. W kwestiach prawnych współpracuje z prawnikami z kancelarii Crido Legal, do której ostatnio dołączył nowy partner odpowiedzialny za rozwój doradztwa dla branży nieruchomości.

Ogłoszenie nagród nastąpiło 6 grudnia podczas uroczystej gali, która zgromadziła blisko 900 osób.