Drogowskazy Kariery 2015

5 marca 2015

Drogowskazy kariery

Drogowskazy kariery to jeden z największych i najbardziej innowacyjnych programów edukacyjnych dla studentów. W ramach spotkań ze studentami przeprowadzimy 6 warsztatów na różnych uczelniach w Polsce. Warsztaty będą prowadzone przez ekspertów pracujących w naszej firmie i będą dotyczyły tematyki podatków, pozyskiwania finansowania oraz zarządzania zmianą.

Nasze spotkania będą angażujące – studenci będą rozwiązywali studia przypadków z obszarów, których dotyczył będzie dany warsztat. Oprócz tego na każdym spotkaniu opowiemy, w jaki sposób studenci mogą aplikować do naszej firmy na praktyki.

Weź udział w warsztatach:

Kreatywna układanka podatkowa

Co to jest planowanie podatkowe, jakie miejsce w hierarchii decyzyjnej przedsiębiorcy zajmuje optymalizacja podatkowa i co wspólnego ma praca doradcy podatkowego z układanką z puzzli – poznaj tajniki pracy doradcy podatkowego, wykaż się kreatywnością i ułóż własną „układankę” dostosowaną do potrzeb współczesnego biznesu.

Na tropie dotacji

Policz dotację - wylicz maksymalną kwotę dotacji na różnego typu inwestycje, które będą  wskazane w opisie zadania. Podczas spotkania nauczysz się ciekawych rzeczy związanych z dofinansowaniem.

30 dni.

Wciel się w rolę prezesa, menedżera lub pracownika stoczni i uratuj ją przed bankructwem, wprowadzając mądre zmiany! Uwaga - warsztat będzie angażujący!

Rozkład warsztatów:

Grzybowska Park

Crido Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 5A
00-132 Warszawa

 

Wyślij e-mail