Crido CappuccINNO: System wsparcia inwestycji - nowe zasady

22 maja , Warszawa

W piątek 11 maja Sejm przyjął ustawę o wspieraniu nowych inwestycji. Ustawa zmienia całkowicie dotychczasowe zasady funkcjonowania specjalnych stref ekonomicznych i wprowadza nowy system wspierania dużych inwestycji w Polsce za pomocą zwolnienia z podatku CIT. Jest to szczególnie interesujące dla dużych przedsiębiorstw, dla których będzie to jedyne dostępne wsparcie finansowe na budowę nowych zakładów produkcyjnych w Polsce.

Jeśli Państwa firma planuje inwestycje w najbliższym czasie to warto zapoznać się z założeniami nowego systemu wsparcia, które zaprezentujemy podczas kolejnego śniadania biznesowego z cyklu Crido CappuccINNO. Spotkanie odbędzie się 22 maja br. w Restauracji Casa Pablo (ul. Grzybowska 5a) w Warszawie, w godz. 9.00-11.00. Rejestracja rozpocznie się o godz. 8.30. Prezentację poprowadzą Szymon Żółciński, partner oraz Piotr Gadzinowski, starszy menedżer z działu doradztwa biznesowego i zarządzania innowacjami w CRIDO.

W trakcie spotkania postaramy się odpowiedzieć na następujące pytania:

Jakie są główne założenia nowego systemu wsparcia inwestycji?

Od czego zależy wysokość zwolnienia?

Kto będzie mógł skorzystać ze zwolnienia podatkowego? Ile firma musi zainwestować? Ile utworzyć miejsc pracy?

Jakie dodatkowe kryteria trzeba będzie spełnić, by uzyskać wsparcie?Spotkanie skierowane jest do członków zarządu spółek, dyrektorów finansowych, dyrektorów rozwoju, dyrektorów ds. inwestycji, a także głównych księgowych.


Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z firmy. W celu potwierdzenia obecności w spotkaniu prosimy o kontakt z Martą Rumak pod numerem telefonu: +48 22 324 56 77 lub mailo: Marta.Rumak@crido.pl.

Zapraszamy serdecznie!

Grzybowska Park

Crido Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 5A
00-132 Warszawa

 

Wyślij e-mail