Crido Business Consulting

Odpowiadając na potrzeby klientów z sektora prywatnego i publicznego poszukujących usług doradczych z obszaru BC założyliśmy firmę Crido Business Consulting. Tworzy ją zespół doświadczonych specjalistów z bogatym doświadczeniem z dziedziny ekonomii, zarządzania, finansów, planowania strategicznego, prywatyzacji, potwierdzonym w realizacji wielu projektów.

Indywidualnie dostosowujemy proponowane rozwiązania do unikalnych potrzeb klientów. Oferujemy szeroką gamę usług doradczych od analiz rynku po ekspertyzy branżowe. Prowadzimy analizy rynkowe, badania społeczne i ewaluacje, przygotowujemy analizy ekonomiczno-finansowe i studia wykonalności, badamy efektywność wykorzystania Funduszy Unijnych. Specjalnie dla naszych klientów prowadzimy szkolenia, które pomagają na co dzień stosować nasze rekomendacje.

Na stałe współpracujemy z doświadczonymi partnerami, szczególnie w zakresie: badań społecznych i marketingowych, prawa, inżynierii ochrony środowiska, oceny sytuacji finansowej przedsiębiorstwa (biegli rewidenci), inżynierii i architektury (studia wykonalności). Wspólna realizacja projektów pozwala na optymalizację zasobów i maksymalne wykorzystanie specjalistycznej wiedzy poszczególnych podmiotów.

Rafał Świeżak

Partner
Business Consulting

Wyślij e-mail